• Fandíme cyklistom

• Vo štvrtok 14.9.2023 viedla našou obcou trasa 67. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Takú malú tour zažili aj žiaci zo školského klubu. Pre väčšinu detí to bolo po prvýkrát, čo zažili takéto  veľké cyklistické preteky. Naše deti si obliekli rovnaké žlté tričká a aj keď nám počasie neprialo, povzbudzovali cyklistov z plného hrdla.

Vychovávateľky ŠKD

• Biela pastelka

• Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku.

V našej škole bude prebiehať zbierka v dňoch 19. – 20. 09. 2023 (utorok a streda).

Za akúkoľvek podporu vám ďakujeme.