•  PYTAGORIÁDA
          • PYTAGORIÁDA

• V dňoch 7. a 8. decembra 2022 sa konalo školské kolo Pytagoriády online formou.

Do jednotlivých kategórií P3 – P8 sa zapojilo spolu 70 žiakov.

Úspešnými riešiteľmi sa stali:

- v kategórii P3 Oliver Maľák a Viktória Lukasová z III. A

- v kategórii P4 Leo Dezort zo IV. B

- v kategórii P6 Dmytro Andriianov, Samuel Hoffmann, Filip Krolak  zo  VI. A   a Carmen Vladimíra Tomašková zo   VI. B

- v kategórii P8 Samuel Gyurák, Adam Vojtička, Daniel Fábry, Barbora Sisková a Richard Labovský z VIII. A.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť. Úspešným riešiteľom gratulujeme a prajeme im veľa šťastia v okresnom kole.

vyučujúci matematiky

• Oznam ŠJ

• Oznamujeme stravníkom, že na základe nových finančných pásiem na nákup potravín na jedno jedlo a zmeny paušálnej finančnej čiastky na úhradu režijných nákladov po odsúhlasení zriaďovateľom sa zmenia platby na stravné od 1. februára 2023 nasledovne:

1. stupeň - obed 1,70 x 20 dní + 3,00 réžia = 37,00 Eur

2. stupeň - obed 1,90 x 20 dní + 3,00 réžia = 41,00 Eur

Doplatok pre stravníkov HN 1. stupeň – obed 0,40 x 20 dní + 3,00 réžia = 11,00 Eur

Doplatok pre stravníkov HN 2. stupeň – obed 0,60 x 20 dní + 3,00 réžia = 15,00 Eur

Dotácia na podporu k stravovacím návykom ostáva 1,30 Eur.

Platby po novom prosíme uhrádzať mesačne vopred najneskôr do 15. kalendárneho dňa v mesiaci.

(Platba na mesiac február k 15.1.2023.)

Povinnosťou rodičov je nielen žiaka na stravu prihlásiť, ale aj odhlásiť!!!

V prípade definitívneho odhlásenia zo stravovania prosíme nahlásiť telefonicky na tel. č.

052/4566103 alebo osobne v kancelárii vedúcej školskej jedálne.