• Projekt z INF - Bezpečnosť na internete

• Projektový týždeň- Bezpečnosť na internete- názov projektu: Internet- môj priateľ.

Termín: prípravná fáza- 8.10.2012- 12.10.2012

Projekt: 15.10.2012- 19.10.2012

Prípravná fáza:- počas tohto týždňa sa žiaci z 3.A,B- 5.B-6.A,B-7.AB -8.A,B zapoja do projektu  Internet – môj priateľ.

Príprava plagátikov pre rodičov a starých rodičov- propagačných materiálov o bezpečnom internete.  Za pomoci grafického editoru RNA a programu Scratch vytvoria žiaci propagačný plagátik o Internete, ktorý má byť priateľom pre človeka. V prípravnej fáze sa vysvetlia jednotlivé kroky projektu- RNA, Scratch a body, o ktoré sa má plagátik opierať- prečo je bezpečnosť pri práci s internetom dôležitá? Čo nám hrozí?

• Ochrana identity človeka
          • Ochrana osobných údajov
          • Šikanovanie pomocou sociálnych sietí
          • Strata osobného času, ktorý môžeme tráviť spoločne s rodinou a nie s PC