yes18.09.2011(Slovenská Ves) - chlapci II. miesto,

yes25.09.2011(Šuňava) - chlapci VI. miesto,

kde sa umiestnili na peknom IV. mieste, za čom im patrí poďakovanie.

Naša škola sa zapojila do obvodovej súťaže EURÓPA V ŠKOLE,

kde sme obsadili v kategórii II. - multimediálne práce žiakov ZŠ

veľmi pekné 2. miesto - Karol Trenčanský a Diana Jerdoneková

a 3. miesto - Monika Kolláriková, Stanislava Konečná, Alexia Gajdošová.

Súťažiacim srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy a p.uč. Raffajovej ďakujeme za prípravu žiakov.

Dňa 17.01.2012 sa uskutočnilo obvodové kolo olympiády v ANJ a NEJ, kde náš žiak Jakub Pojedinec z IX.B v ANJ sa umiestnil na peknom 4. mieste.

Vyučujúcim za prípravu a doprovod na súťaž ďakujeme.

Dňa 27.03.2012 sa uskutočnilo obvodové kolo v aranžovaní, v ktorom náš osvedčený žiak Dávid Jendrušák z VIII.A triedy, obsadil všetky tri prvé miesta v kategóriách: povinná disciplína, voľná disciplína a žiacka porota. Fotky pozri vo fotoalbume

BLAHOŽELÁMEsmileysmileysmiley Za prípravu ďakujeme p. Česánkovej

Dňa 27.03.2012 sa uskutočnila okresná súťaž BIBLICKEJ OLYMPIÁDY, v ktorej sme obsadili za I. kategóriu veľmi pekné II. miesto v obsadení Šimon Fedor, Kristián Dučák, Adam Brejčák. Žiakom ďakujeme za reprezentáciu a prajeme ďalšie úspechy.

Poďakovanie patrí p. Fedorovej, ktorá žiakov pripravovala.

Výborné umiestnenie získala Simona Komiňáková v obvodovom kole biologickej olympiády - 1. miesto a postupuje na krajské kolo.

Za doprovod a prípravu ďakujeme p.uč. Kaprálovej a Kurucovej.

Blahoželáme a tešíme sa na ďalšie úspechy.

Srdečne blahoželáme starším žiačkam našej školy, ktoré nás dňa 17.04.2012 reprezentovali v malom futbale a získali výborné prvé miesto.

P. učiteľovi Nevickému ďakujeme za prípravu a doprovod.

Výsledky matematických súťaží v obvodových kolách:

PYTAGORIÁDA

3.ročník    9. miesto Pisarčíková Petra (p.uč.Bečaverová)

4. ročník  2. miesto Košúthová Sára (p.uč. Jakubíková)

6. ročník   17. miesto Rontová Vanessa (p.uč. Holovová)

8. ročník    8. miesto  Libiak Adrián (p.uč. Holovová)

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

- žiaci 5., 6., 7. ročníka sa nezapojili do školského kola

8. ročník   1. miesto Klaudia Feketeová (p.uč. Holovová)

2. miesto Adrián Libiak (p.uč. Holovová)

3. miesto Ján Dovjak (p.uč. Holovová)

Ďakujume žiakom za reprezentáciu školy a vyučujúcim, ktorí žiakov pripravovali.

Naše žiačky obsadili pekné 4. miesto v krajskom kole vo futbale mladších žiačok.

Poďakovanie patrí p. Nevickému, ktorý žiačky pripravoval a p. Hanačkovi, ktorý žiačky doprevádzal.

Majstrovstvá okresu v ATLETIKE sa pre družstvo našej školy skončili

výborným 1. miestom a naši žiaci postúpili na krajské kolo, ktoré sa uskutoční v Prešove dňa 5.6.2012. Žiakov na súťaž pripravoval p. Nevický.

Ďakujeme a prajeme celému tímu ďalšie rekordy.

Žiačka Simona Komiňáková obsadila na krajskom kole biologickej olympiády 3. miesto.

Touto cestou jej ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a prajeme podobné úspechy aj na strednej škole.

Ďakujeme p. uč. Kapralovej, ktorá žiačku pripravovala a p. Kurucovej, ktorá žiačku doprevádzala.

HASIČI našej školy pod vedením p. Andrášovej opäť bodovali a získali 1. miesto v oblastnej súťaži, čo im zabezpečilo postup na krajské kolo.