Projekt – Vybavenie odborných učební – ZŠ Ľubica

• "Vybavenie odborných učební - ZŠ Ľubica

• 17.02.2023 14:14
      •

Obec Ľubica v rámci Integrovaného regionálneho operačného programu, realizovala projekt s názvom „Vybavenie odborných učební – ZŠ Ľubica“.
        Kód výzvy:                          IROP-PO2-SC222-2016-13
        Prioritná os:                       2 – Ľahší prístup k efektívnejším a kvalitnejším verejným službám
        Investičná priorita:          2.2 – Investovanie do vzdelania, školení a odbornej prípravy, zručností a celoživotného  vzdelávania prostredníctvom vývoja vzdelávacej a výcvikovej infraštruktúry.
        Špecifický cieľ:                  2.2.2 – Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov základných škôl
        Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. IROP-Z-302021K243  bola podpísaná dňa 10.08.2018 a schválená výška príspevku 153.026,02 €.

Harmonogram: 02/2020 – 11/2020
        Hlavný cieľ projektu:  Skvalitnenie infraštruktúry primárneho vzdelávania prostredníctvom modernizácie materiálno-technického vybavenia odborných učební, na dosiahnutie primeraných podmienok pre rozvoj kľúčových kompetencií žiakov.

Aktivity projektu:
        1. Obstaranie jazykovej učebne – ZŠ Ľubica
        2. Obstaranie školskej knižnice – ZŠ Ľubica
        3. Obstaranie prírodovednej učebne fyziky – ZŠ Ľubica
        4. Obstaranie prírodovednej učebne biológie – ZŠ Ľubica
        5. Obstaranie polytechnickej učebne – ZŠ Ľubica

Začiatok realizácie hlavných aktivít projektu:                     02/2020
        Celková dĺžka realizácie hlavných aktivít projektu:           10 mesiacov
        Celková výška oprávnených výdavkov:                                  145.836,52 €
        Výška nenávratného finančného príspevku:                       138.544,70 €

Tento projekt sa realizuje s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE
        Spolufinancovaný fondom: Európsky fond regionálneho rozvoja