Projekt – Vybavenie odborných učební – ZŠ Ľubica

• "Vybavenie odborných učební - ZŠ Ľubica

• 17.02.2023 14:14
        •

Obec Ľubica v rámci Integrovaného regionálneho operačného programu, realizovala projekt s názvom „Vybavenie odborných učební – ZŠ Ľubica“.
          Kód výzvy:                          IROP-PO2-SC222-2016-13
          Prioritná os:                       2 – Ľahší prístup k efektívnejším a kvalitnejším verejným službám
          Investičná priorita:          2.2 – Investovanie do vzdelania, školení a odbornej prípravy, zručností a celoživotného  vzdelávania prostredníctvom vývoja vzdelávacej a výcvikovej infraštruktúry.
          Špecifický cieľ:                  2.2.2 – Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov základných škôl
          Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. IROP-Z-302021K243  bola podpísaná dňa 10.08.2018 a schválená výška príspevku 153.026,02 €.

Harmonogram: 02/2020 – 11/2020
          Hlavný cieľ projektu:  Skvalitnenie infraštruktúry primárneho vzdelávania prostredníctvom modernizácie materiálno-technického vybavenia odborných učební, na dosiahnutie primeraných podmienok pre rozvoj kľúčových kompetencií žiakov.

Aktivity projektu:
          1. Obstaranie jazykovej učebne – ZŠ Ľubica
          2. Obstaranie školskej knižnice – ZŠ Ľubica
          3. Obstaranie prírodovednej učebne fyziky – ZŠ Ľubica
          4. Obstaranie prírodovednej učebne biológie – ZŠ Ľubica
          5. Obstaranie polytechnickej učebne – ZŠ Ľubica

Začiatok realizácie hlavných aktivít projektu:                     02/2020
          Celková dĺžka realizácie hlavných aktivít projektu:           10 mesiacov
          Celková výška oprávnených výdavkov:                                  145.836,52 €
          Výška nenávratného finančného príspevku:                       138.544,70 €

Tento projekt sa realizuje s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE
          Spolufinancovaný fondom: Európsky fond regionálneho rozvoja