• Priateľskí učitelia
        • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
        • Zameranie na športy
        • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
        • Veľká knižnica
        • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Najnovšie

• Marec v ŠKD

• 26. 3. 2024
        • Marec je každoročne spájaný nielen s knihou, preto aj v tomto roku bol tento mesiac v ŠKD bohatý na rôzne aktivity.

Spolu s deťmi sme nezaháľali a v rámci mesiaca knihy sme navštívili obecnú knižnicu, kde sa deti oboznámili s jej činnosťou, ale najmä s knihami od spisovateľa Hansa Christiana Andersena. Následne sme si vlastnoručne vytvárali leporelá. Pri ich výrobe deti popustili uzdu svojej fantázii.

• Marec v ŠKD: viac
        • Streetball žiakov

• 26. 3. 2024
        • Dňa 25.03.2024 sa v Mestskej Športovej hale v Kežmarku konalo kvalifikačné kolo v streetballe žiakov základných škôl, na ktorom sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Aj napriek snahe a odhodlaniu sa nášmu tímu nepodarilo postúpiť na okresné kolo.

Mgr. J. Fedorišin

• Streetball žiakov: viac

• 26. 3. 2024
        • Školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska sa konalo dňa 21. 03. 2024. Je to celoštátna spevácka súťaž pre deti a mládež. Žiaci zaspievali dve slovenské ľudové piesne. Pred porotu sa postavili žiaci z 1. a 2. stupňa, súťažili v troch kategóriách. Nakoniec porota rozhodla o tomto poradí:

1. kategória (žiaci 1. – 3. ročníka)

• Slávik Slovenska: viac
        • Ochutnávka jabĺk

• 26. 3. 2024
        • Aj v tomto školskom roku sme zapojení do programu „Školské ovocie a zelenina“, v ktorom spolupracujeme s firmou Plantex. Jej zamestnanci nám pre všetkých žiakov 14. marca pripravili ochutnávku piatich druhov jabĺk, odpovedali na zvedavé otázky žiakov i vyučujúcich a na záver odovzdali všetkým zúčastneným malé darčeky – kľúčenky a slovníčky.

• Ochutnávka jabĺk: viac

• 26. 3. 2024
        • Je 22. marec a my si v škole pripomíname Svetový deň vody. V tomto roku sme pre žiakov pripravili exkurziu do SLOVENSKÉHO HYDROMETEOROLOGICKÉHO ÚSTAVU v Gánovciach, kde mali pri tejto príležitosti deň otvorených dverí. Podrobne a zaujímavo nás oboznámili so svojou prácou. Veľa sme sa dozvedeli, mohli sme vidieť všetky prístroje na vlastné oči, už vieme ako sa merajú jednotlivé hodnoty dôležité pre počasie a možno tam niekto našiel inšpiráciu pre svoje budúce povolanie.

• Svetový deň vody : viac
    • Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
    • Výročie školy